מוזיאונים במרכז – להעביר את היום על הצד הטוב ביותר

יותר ויותר אנשים מחפשים אטרקציות במסגרת טיול או סיור כזה או אחר, הם מטיילים בטבע, פוגשים חברים בבית הקפה ואפילו יוצאים לתערוכות מרהיבות ועדיין משהו חסר. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם עשיתם כבר הכול, טיילתם בכל מקום ראיתם ופגשתם את כל בתי הקפה והשווקים האפשריים בישראל ואתם כבר לא מגלים עניין כמו בעבר? החדשות הטובות הן כי אפשר בהחלט לרגש ולהתרגש באמצעות סיור באחד או יותר מוזיאונים במרכז. בכדי שתבינו על מה מדובר הנה כמה יתרונות על בחירת מוזיאונים הנמצאים בנקודה הנכונה ומביאים ערך מוסף יותר מהרגיל.

לשלב ביקור במוזיאונים במסגרת טיול

מוזיאונים במרכז הם מוזיאונים המביאים ערך מוסף של סיור משולב בתמונות ואמנות לצד אירועי חברה בלתי נשכחים- כך אפשר לדבר גם על מוזיאונים הנושקים לחוף ימה של תל אביב- כאמור חופי יפו. אז מי עדיין לא ביקר או לא שמע על האפשרות הזו להתרגש מביקור במוזיאון המדהים הנמצא ביפו ומביא את הסיפורים הטובים ביותר להתגשמות? תמונות מרהיבות, אמנות ומבנה ישן כך שאפילו קירות המקום יוכלו להעיד את הרגש וההתרגשות הכרוכים בביקור שם. מוזיאונים במרכז אכן יודעים לספק את כל התשובות בפרט אם קצתם בטיולים שגרתיים ורגילים ואתם מחפשים העשרה פנימית ואישית לא רק לכם אלא גם לבאי המשפחה והבית. מגיע תייר מחו"ל? אם כן זו בהחלט אטרקציה עבורו ועבורכם- ביקור והכרת האמנות מקרוב.

לשלב סיור מוזיאונים עם טיול בתל אביב

כפי שהבנתם אחד מהרעיונות היותר טובים הוא לצאת לסיור תל אביבי ולא לשכוח לשלב ביקור באחד או יותר מאותם מוזיאונים במרכז הארץ. אז השפע הוא גדול אבל מה שהכי אטרקטיבי הן עבורכם והן עבור האורחים הזרים שלכם הוא לראות את הדברים מכל היבט באמצעות סיור מודרך. אז איך בוחרים מוזיאון המשלב סיורים? מוודאים כי המדריך אכן מדבר בשפה הנדרשת, בודקים את השעות ויוצאים למסע מדהים שמתאר לא רק את פנים המוזיאון אלא גם את מה שמתחולל בסביבתו המדהימה. האווירה המושלמת ביותר עבורכם, עבור הילדים ועבור האורחים האמורים לבקר הינו ביקור מדהים המשלב בתוכו גם סיור והנה- עבר עוד יום מהמם ואטרקטיבי עבור כולם בלי יוצא מן הכלל. אז בעוד הנוף מדהים, הסיור מרתק והכול יחד חובר לחוויה אחת שאי אפשר לשכוח- סיור שהוא טיול אחד שלם בזכות ביקור במוזיאון הנכון. נמצאים בסביבת המרכז ויפו? בואו לחוות את החוויה באמצעות סיור מוזיאונים במרכז.

בסיכום דבר, במוזיאונים הנמצאים בתל אביב ואזור יפו תוכלו לשלב הן ידע והן הנאה עילאית בזכות כמה פרמטרים שחוברים יחד והופכים כל מפגש או ביקור למשהו שהוא מעבר לידיעה אינטלקטואלית רגילה.

משטחי עץ

משטח העץ הינו משטח אשר נוצר לשם שינוע של מוצרים ממקום למקום. השינוע של המוצרים יכול להיעשות למגוון עצום של צרכים. בין אם מדובר על אתר בנייה ובין אם על מחסן של חנות רחבת היקף, השימוש במשטחי העץ פופולארי היום יותר מאי פעם. השינוע של משטחי העץ מבוצע בעזרת עגלת משטחים או מלגזה, דבר אשר מבטיח כי העברת המוצרים תבוצע בצורה בטוחה ויעילה.

מכולות ושימוש במשטחי עץ

עם התחלת השימוש במכולות לשם העברת מוצרים ממקום האחד לאחר, השימוש במשטחי העץ הפך אפילו עוד יותר נפוץ. הסיבה לכך זה עצם היותן של המכולות מושלמות בעבור הכנסה של משטחי עץ מלאים בסחורה אליהן.

בכל אופן, כיום מיוצרים בערך חצי מיליארד משטחי עץ מידי שנה וזאת עקב כך שהם מספקים פתרונות למגוון עצום של ענפים בתעשייה. בעזרת משטחי העץ העולם שלנו הופך ליותר אפקטיבי והמוצרים מועברים ממקום האחד לאחר בצורה הרבה יותר שיטתית וטובה.

משקל רב

ניתן להעמיס על המשטחים משקל רב למדי, דבר זה יבטיח לכם כי תוכלו להעביר כמויות עצומות של מוצרים על משטח אחד בלבד. זה הדבר שהופך את המשטחים הללו לכה אפקטיביים ופופולאריים. היו בטוחים כי גם העסק שלכם יוכל לעשות שימוש במשטחים מהסוג. הדבר יאפשר לכם לנהל את הסחורה בעסק באופן הרבה יותר נייד וגמיש. כך תוכלו להקל על מלאכת ניהול הסחורה והמוצרים ולהפוך את העסק שלכם ליותר אפקטיבי מבחינת אופי הניהול שלו. בחרו לעצמכם משטחי עץ עוד היום ותוכלו לראות כי הם יהיו שימושיים במיוחד.

משטח תקני

חשוב לדעת כי התעשייה מוצפת במשטחים שאינם תקניים וזאת לצד המשטחים התקניים. המשטחים התקניים יוכלו לסייע לכם לבצע העברה של סחורה ממקום האחד לאחר וזאת מבלי שתסבלו מתקלות בדרך. משטח תקני יוכל להתמודד עם משקל רב וזאת כאשר תוכלו למצוא משטחים תקניים אצל חברות המתמחות במכירה וייצור של משטחי עץ.

כדאי לכם לעשות את המאמצים ולרכוש משטחים איכותיים ותקניים בלבד וזאת מכיוון שמדובר בהשקעה שצפויה להצדיק את עצמה. השקעה מהסוג תאפשר לכם לקדם את העסק באופן המיטבי וזאת כאשר הסחורה תוכל להיות מועברת ממקום האחד לשני באפקטיביות הרבה ביותר. עשו בחוכמה והשקיעו במשטחים אשר ישרתו אתכם למשך שנים רבות, הדבר בהחלט יצדיק את עצמו גם הבחינה הכלכלית.

תקן עולמי אחד

ישנו קושי ליישם תקן עולמי אחד אשר עומד בצורה מיטבית עם כל סוגי הסחורה. הסיבה לכך זה עצם היותה של סחורה מסוג מסוים קטנה או בצורה שונה ביחס לאחרת. בכדי להתמודד עם הסוגיה יש לייצר משטחי עץ בצורה מעט שונה. כל סחורה עלולה לדרוש שינויים קטנים וזאת בכדי שהיא תועבר אל היעד שלה ללא כל בעיות או תקלות לא רצויות בדרך.

מתנות מומלצות לילדים בגילאי גן

כולנו אוהבים לקנות לילדים מתנות, זה נכון כשמדובר בילדים שלנו, אחים ואחיות, אחיינים, או אפילו קרובי משפחה רחוקים או ילדים של חברים. יש ברכישת מתנה לילד משהו קסום, בכל אחד מהשלבים בתהליך.

זה מתחיל בשיטוט בחנות, כמו היינו ילדים בעצמנו שיכולים לקנות כל מה שבא לנו (סביר להניח שאם אנחנו מבוגרים אז אנחנו יכולים לרכוש לעצמנו הרבה יותר מתנות ממה שיכולנו כשהיינו ילדים), החיפוש אחר המתנה המושלמת, המקורית והמעניינת ביותר, אחרי זה כמובן השלב בו הילד מקבל את המתנה ומראה עד כמה הוא שמח ונהנה מזה, ולבסוף, אם מדובר בילד שלנו, אחיין או ילד של חברים קרובים, אז הוא גם מזמין אותנו לשחק איתו. לרגע אנחנו שוב חוזרים אל הילדות ונהנים.

כיום קיים מבחר רב של צעצועים ומשחקים שיכולים להוות מתנות מומלצות לילדים בגילאי גן. אפשר לחלק את המתנות לכמה סוגים:

מתנות שימושיות – מדובר במתנות שיותר מיועדות, כך נדמה, להורים מאשר לילדים. מדובר על מתנות שישמשו את הילד בצורות שונות. בגדים, תיקים, רהיטים, שעון, מתנות שהילד ייהנה מהן אך הן לא מזכירות שום מתנה מהסוג שבאמת יעשה לו כיף.

בין המתנות השימושיות אפשר גם למצוא תמונות וקישוטים לחדר, שמיכות לחורף, ועוד מגוון דברים שניתן להיעזר בהם, ולמען האמת הם יקלו מאוד על ההורים שלא יצטרכו לרכוש או להכין אותם.

המאמר נכתב באדיבות צוות האתר "טופי" – חנות אינטרנטית למתנות גני ילדים

לימודים ברומניה

(עודכן לאחרונה בתאריך 4/11/2015)
לא מעט ישראלים בוחרים לעשות את הדרך הארוכה לרומניה המושלגת על מנת להרחיב אופקים ולרכוש השכלה גבוהה. הישראלים הצעירים נחלקים לכמה קבוצות, חלקן בוחרים לעשות את הדרך לרומניה על מנת ללמוד את מקצועות הרפואה השונים והחלק האחר, אשר מורכב בחלקו הגדול מבעלי אזרחות רומנית, מעדיפים להגיע ללימודים ברומניה על מנת ליהנות מלימודים בשכר לימוד מופחת.בכתבה הבאה ניסינו לסקור את התופעה ולגלות מי הם הישראלים שיוצאים לרומניה על מנת לחזור ממנה חכמים יותר. קריאה נעימה.

לימודי רפואה ברומניה

לימודים בתחום הרפואה ואפילו לימודים בתחומים פרה-רפואיים כמו לימודי רפואה משלימה או לימודי רפואת שיניים דורשים בארץ יכולות מדהימות. כל הסטודנטים בפקולטות לרפואה, ללא יוצא מן הכלל הם כאלו שהצליחו להשיג לפחות שבע מאות ועשרים במבחן הפסיכומטרי וממוצע בגרות של לא פחות ממאה, ואם אפשר יותר (בונוסים)…

המסוכה הגבוהה הזו גרמה ללא מעט אנשים שחלומם הגדול הוא ללמוד רפואה לוותר עליו, אבל אילו שהחליטו לא לוותר על החלום יכולים להגיע לרומניה וללמוד שם את כל מקצועות הרפואה בתנאים שאינם פחותים מהתנאים בארץ ובמחיר נמוך בהרבה מהמחיר בארץ. כאשר הרופאים הצעירים חוזרים מרומניה על מנת להתחיל סטאז' בארץ בתי החולים והמרפאות הפרטיות יחכו להם ברוב המקרים בזרועות פתוחות, רמת הלימודים ברומניה היא מהגבוהות בעולם וגם מערכת הבריאות בישראל מכירה ומוקירה את האוניברסיטאות ברומניה.

לימודים ברומניה – זול ואיכותי

אמנם חלק הארי של היוצאים ללימודים ברומניה מורכב מתלמידים במקצועות הרפואה למיניהם אבל בשנים האחרונות אפשר למצוא גם לא מעט סטודנטים אחרים, חלקם בעלי אזרחות או דרכון רומניים, שהחליטו לנצל את הדרכון האירופאי שאותו קיבלו לאחרונה (בשל הצטרפותה של רומניה לאיחוד האירופאי אשתקד) וללמוד תמורת שכר לימוד סמלי בלבד.

לא רק שכר הלימוד ברומניה זול הרבה יותר נאשר בארץ אלה גם הוצאות המחיה נמוכות הרבה יותר. בעוד שבארץ הסטודנטים יאלצו לשלם לא מעט כסף על דירות שכורות ברמה נמוכה, הרי שברומניה תמצאו כמעט ליד כל אוניברסיטה, הוסטל מיוחד שמיועד לסטודנטים והם יכולים ללון בו תמורת סכומים מגוכחים.

תאונות עבודה – עובדות חשובות ומדריך קצר

rashlanot

4/11/2015
מרבית תאונות העבודה מתקיימות למעשה במהלך שעות העבודה או במהלך ביצועה כאשר גם תאונה שמתקיימת בעת הדרך אל מקום העבודה או  בדרך חזרה מהווה גם כן תאונת עבודה לכל דבר. בקטגוריה זו נכללות גם תאונות שנגרמו עקב מחלות שונות ו/או שחיקה שנגרמת לגוף בשל נזקי גוף פיזיים או עקב חשיפה לאלמנטים, מרכיבים או חומרים מזיקים לטובת ביצוע העבודה. למעשה כל אירוע שפוגע או הוביל לפגיעה פיזית או התפרצות של מחלה כלשהי בגין העבודה נחשב כתאונת עבודה.

אפשר לומר כי גם קרע בכתף עשוי להיות מוגדר כתאונת עבודה, אם לכתף היה חלק והשתתפות פעילה בפעולה כלשהי בעבודה, וכתוצאה מעומס היתר שהופעל עליה, נוצר הקרע. קרע בכתף אף פעם לא קורה סתם. שחיקה של הכתף כתוצאה ממאמץ ולחץ המופעלים על הכתף, בהחלט עלול לגרום לקרע בכתף וזה עלול לקרות לספורטאים שמפעילים לחץ על הכתף, אב לגם לאנשים שעובדים עם היד באופן כזה שעל הכתף מופעל לחץ.

חובת ההוכחה על התובע

בתביעות של נזקי גוף תמיד קיימת חובת ההוכחה על התובע אותה. אם אדם טוען שנגרם לו קרע בכתף כתוצאה מפעילות כלשהי שוחקת בעבודה, הוא יהיה חייב להביא חוות דעת רפואית מטעמו כדי ליצור את הקשר שמוכיח שהנזק הגופני אכן נגרם כתוצאה מהשחיקה בעבודה. כך לגבי כל תאונת עבודה שגרמה לנזק גופני, בגלל השימוש באיבר מסוים בעבודה. ההגדרה של מהי תאונת עבודה היא רחבה וחייבת להיות מוכחת בערכאות השיפוטיות השונות ומול המוסד לביטוח לאומי.

אז מה עושים?

המוסד לביטוח לאומי לא ממהר לפסוק אחוזי נכות, לעתים לא פוסקים את אחוזי הנכות המגיעים לנפגע תאונות עבודה, ואת ההתנהלות מולם רצוי לעשות בסיוע של עורכי דין המתמחים בדיני הביטוח לאומי שמכירים מקרוב את מרבית הדינים והחוקים בתחום ויודעים היטב איך להתמודד עם הבירוקרטיה המורכבת שבדבר. כל אדם אשר נפגע או נחבל בתאונה במסגרת עבודתו, רשאי לקבל פיצויים שונים הנקבעים בהתאם כמובן לסוג, אופן ורמת הפציעה או הפגיעה – ברוב המקרים הוא זכאי לקבל תשלום מטעם המוסד לביטוח לאומי בעבור ימי המחלה אליהם הוא נזקק ובמקרים של פגיעה הגורמת לנכות מסוימת יש לפנות לועדה רפואית של המוסד בניסיון לקבל הכרות במעמד של נכה, זמני או לצמיתות.

ברוב המקרים במדינת ישראל, המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח השונות לא ממהרות בלשון המעטה, להכיר באחוזי הנכות המגיעים לתובע וכמובן לשלם את הפיצויים להם הוא זכאי. הדבר יהיה כרוך לרוב באינספור דיונים, דרישות, דחיות ובירוקרטיה סבוכה, ארוכה ומתישה שלבסוף תצריך את התובע לעשות שימוש בשירותים משפטיים מתאימים שיסייעו לו בהובלת התהליך בצורה מיומנת ונכונה.

* מידע נוסף בנושא תוכלו למצוא כאן:
http://www.glazberg.com/injuries-accidents/

מנעולן בראשון לציון

כשחושבים על מספרי חירום, רוב האנשים חושבים מיד על אמבולנס, מכבי אש ומד"א. אולם ישנם מספרי חירום של  כמה בעלי מקצוע  שאם הם יהיו זמינים לכם בחיוג מהיר, הם יצילו אתכם ממצבים לא נעימים. אם אתם גרים בראשל"צ, אחד מהמספרים החשובים שכדאי שיהיו לכם צריך להיות מספר טלפון של מנעולן בראשון לציון שאתם בוטחים בו וסומכים עליו ב 100 אחוז. להלן כמה סיבות מדוע כדאי לבחור פורץ מנעולים מבעוד מועד.

חסכון בזמן

חיפוש אחר בעל מקצוע אמין מיד לאחר שמתרחשת בעיה כלשהי, כמו למשל תקלה במנעול או אובדן מפתח, תיקח לא מעט זמן. עליכם לבדוק המלצות, להשוות מחירים, לוודא שמדובר בבעל מקצוע שיש לו אישור משטרתי ועוד. אם תרצו להזמין בזריזות, יהיה עליכם לסמוך על המזל ולהזמין אותו לאחר חיפוש קצר ברשת או מאחד המגנטים של השכנים שלכם. אם תבחרו פורץ מנעולים מבעוד מועד, יהיה לכם מספיק זמן לאתר בעל מקצוע אמין ואיכותי במקום להמר.

בעל מקצוע שפועל 24 שעות ביממה

לא כל מנעולן בראשון לציון עובד 24 שעות ביממה, חגים ושבתות. חלקם עובדים רק במסגרת שעות העבודה הרגילות. וכך, במקרה חירום, תמצאו את עצמכם מתקשרים למנעולנים ומגלים שאו שהם לא זמינים או שהם לא מוכנים לתת שירות בשעות לא רגילות. כאשר אתם בוחרים בעל מקצוע עוד לפני שאתם זקוקים לו, הקפידו לבחור אחד שנותן שירות 24/7. יש לברר זאת מולו ישרות בשיחת הטלפון. העובדה כי באתר של מנעולן כלשהו כתוב שהוא פועל מסביב לשעון, אינה הבטחה לכך שהוא עובד גם בחגים ושבתות.

חשוב לדעת

כדאי לשמור לא רק את כרטיס הביקור שלו בבית, אלא גם את מספר הטלפון שלו ברשימת אנשי הקשר. כמו כן, לא כולם מודעים לכך, אבל מנעולנים לא יכולים לתת שירות למי שאינו מציג תעודת זהות מחשש שהם הוזמנו לפריצה לא חוקית לבית שאינו שייך למזמין השירות. לכן, גם אם אתם יוצאים לפרק זמן קצר, הקפידו לקחת את הארנק שלכם עם תעודת הזהות. כמו כן, יש לכם את הזכות לבקש לראות את הרישיון והאישורים שלו.

מתנות לחתונה – רעיונות

כאשר חברים קרובים שלנו מתחתנים אנחנו שמחים מאוד. חתונה של אדם קרוב היא תמיד סיבה לשמוח ולחגוג. באופן טבעי כל חתונה שאנחנו מוזמנים אליה דורשת מאתנו להביא מתנה ייחודית ויפה לזוג המאושר. בארץ מקובל להביא צ'ק כמתנת חתונה, אולם אם אנחנו רוצים להעניק לזוג המאושר מתנה בעלת ערך אישי ומיוחד אנחנו יכולים להביא להם מתנה אחרת.

מתנות חתונה יכולות להיות מתנות כמו תכשיטים, מוצרים לבית וגם כרטיסי טיסה לנופש בחוץ לארץ. אנחנו יכולים להעניק לזוג המאושר גם שוברים לספא או תלושי מתנה לחנויות בגדים וספרים. כאשר אנחנו בוחרים את המתנה שאנחנו מעניקים לזוג שמתחתן חשוב שנבחר מתנה איכותית ומקורית.

מתנות לחינה – רעיונות

בעדות רבות בארץ נהוג לקיים ערב חינה בסמוך לזמן החתונה. החינה יכולה להיות מרגשת מאוד ואיכותית. בכל חינה יש אווירה טובה והתרגשות כללית מצד כל מי שמשתתף בה. כאשר אנחנו מוזמנים לחינה של חברים טובים שלנו או של בני משפחה מצופה מאתנו שנביא מתנה יפה ומקורית. בחינה הבאה שאנחנו מוזמנים אליה אנחנו יכולים להביא לכלה מתנה איכותית כמו תכשיט כדוגמת עגיל או שרשרת.

התכשיט שאנחנו מביאים לכלה יכול להיות מכסף או מזהב. אנחנו יכולים להעניק לזוג המאושר גם מתנה כמו לילה רומנטי בצימר או מתנה מיוחדת ומרגשת מאוד כמו ספר תנ"ך.

מתנות לחתונה – לא רק כסף…

ניתן לומר שמתנות לחתונה לא מסתכמות במתנה כמו צ'ק. כאשר אנחנו רוצים להעניק לזוג שמתחתן מתנה איכותית מאוד אנחנו לא חייבים להעניק לו כסף. כסף הוא אולי מתנה שימושית אבל הוא גם מהווה מתנה קרה מאוד וחסרת רגש. כאשר אנחנו רוצים לרגש את הזוג המאושר אנחנו יכולים להעניק להם מתנה כמו טבעת או אפילו יהלום. אנחנו יכולים להעניק לזוג המאושר גם מתנה שתשמש אותם במהלך החיים המשותפים שלהם כמו מיקסר למטבח או מחשב. אנחנו יכולים לקנות  לזוג המאושר גם קולט אדים או סט סירים איכותי מנירוסטה.

מתנות לחתונה הן דבר חשוב וככל שנשקיע יותר מחשבה בבחירה של המתנה שאנחנו מעניקים לכל זוג שמתחתן כך המתנה שלנו תהיה מוצלחת יותר ומרגשת ותקלע למטרה. את המתנה לחתונה כדאי לנו לבחור לפי ההיכרות שלנו עם הזוג ולפי הצרכים שלו. כך למשל אם אנחנו יודעים שהזוג אוהב מאוד לבשל אנחנו יכולים לקנות לו מוצרי חשמל למטבח. אנחנו יכולים אפילו לקנות לחתונה סט מצעים או סט של מגבות.

חוקר פרטי

התחום של חקירות פרטיות נמצא בעלייה מתמדת, הן בישראל והן בעולם. יש לכך סיבות רבות כפי שנראה מיד במאמר. אנחנו נוכל לראות שלא מדובר בהתהפכות של מגמה ביחס לעבר, אלא בתהליך טבעי, שמזכיר תהליכים שמתרחשים בתחומים אחרים בחיינו, ובמקרה הזה הוא פשוט רחב יותר.

לפני שנסביר מדוע ההיקף של חקירות פרטיות נמצא בעלייה מתמדת, נסביר בקצרה מה עושה משרד חקירות קלאסי, במה הוא פועל, ומתוך זה יהיה קל יותר להבין את העלייה. משרד חקירות קלאסי מתעסק בנושאים שונים, אותם מבקשים גורמים פרטיים או עסקיים לפתור. החל מנושאי אישות כמו גירושים, בגידות, גילוי אבהות, המשך באיתור אנשים, כתובות, חובות, ירושות ועד חקירות של מידע עסקי, תביעות נזיקין ועוד. מדובר בהיקף נרחב מאוד של תחומים שקשורים לחיינו.

החקירות נעשות באמצעות משרד חקירות או חוקר בודד, הם פועלים על פי הזמנת העבודה, ובהתאם לצרכים של הלקוח. בדרך כלל העבודה מתבצעת לאורך תקופה שנקבעה מראש, על פי תשלום גלובלי או תשלום פר שעה. הכל על פי חוזה ברור עם הלקוח.

סיבות לגידול בהיקפן של חקירות פרטיות

  • נושאים אזרחיים שרשויות המדינה לא מתעסקות בהם – ישנם נושאים שהרשויות לא מתערבות בהם, למשל בגידות של בני זוג, חקירות לצורך תהליך גירושין, איתור כתובות, ולשם כך יש צורך לגייס חוקרים פרטיים שיתעסקו בעניין.
  • הרשויות לא יכולות לטפל בכל דבר – כאן אנחנו מדברים על תהליך שמתרחש כמעט בכל תחום בחיינו, רשויות המדינה מוגבלות מבחינת משאבים וזמן, ולכן אינן יכולות בכל דבר. אז החקירה עוברת לידיים פרטיות. דוגמא קלאסית לכך היא נעדרים. אחרי תקופה מה, המשטרה לא חוקרת עוד (אלא אם מגיע אליה מידע מיוחד בנושא). במקרה כזה, המשפחה שוכרת חוקר פרטי ומשקיעה מכספה, בשביל לחקור את העניין. זה פחות נפוץ בישראל אך בארה"ב זה מאוד נפוץ כי שם כמות הנעדרים גדולה יותר.
  • לחוקרים פרטיים יש כלים הרבה יותר טובים לחקירה – באופן אבסורדי, הרבה פעמים, משרדי חקירות אומנם מוגבלים מבחינת משאבי מידע (הדוגמא הקלאסית היא בישראל, כאן החוקרים מנועים מלהשתמש במאגרי מידע) אך יש להם הרבה יותר יכולות טכנולוגיות להגיע לפתרון. לכן אנחנו נעדיף לפנות אליהם מאשר לזרועות הביטחון השונות.
  • מודעות – כמו בנושאים רבים אחרים, גם כאן הכל שאלה של מודעות. בעבר אזרחים העדיפו לפנות לרשויות המדינה, הם יותר האמינו בהן, יותר קיבלו אותן. כיום, בישראל ובמקומות אחרים, יש הכרה שדווקא גורמים פרטיים יכולים לעזור יותר. ולכן יש יותר פניות לחוקרים פרטיים.
  • התייחסות לעבירות השונות – בעבר, העבירות שציינו היו פחות מודגשות ומורגשות. ניקח למשל את עניין של בגידה של בני זוג או מקרים של הונאות בעסק. מדובר בנושאים יחסית חדשים, לכן גם הצורך בחוקרים פרטיים עלה וחל גידול בהעסקתם.

לקריאה נוספת: http://www.cib-invs.co.il/page116.html

מס חברות בישראל

מס חברות

בישראל ישנם חברות אשר המדינה גובה מהן מס הנקרא מס חברות, זהו מס שונה ונפרד מן המסים שבעלי חברות בע"מ מחויבים לשלם למדינה, כך שלמעשה מוטל עליהם מס כפול על הרווחים, בישראל, נדרשים כל בעלי החברות לעמוד בנטל המס הכפול. אך כנראה שבמהלך השנים הקרובות, אחוז מס החברות בישראל צפי לרדת בצורה משמעותית. אף על פי שחישוב המס הוא חישוב שנתי,

מס חברות

את מס החברות נדרש לשלם מידי חודש בחודשו בצורת מקדמות מס.כאשר מידי חודש נדרשת החברה בע"מ להעביר אל המדינה את הסכום היחסי מהכנסותיה כפי שנקבע עבורה בידי רשויות המס בתחילת כל שנה. בתום שנת המס, מתבצע החישוב האמיתי, כלומר לפי סך כל הרווחים בפועל, ואז מתבצע קיזוז

טיפים לקניית ציוד צלילה

אם אתם מתכננים לצלול באופן חד פעמי אז כמובן שרכישת ציוד צלילה, שנחשב ליקר מאוד, לא משתלמת וכדאי לפנות לחברות להשכרת ציוד צלילה, אך אם אתם מתכננים לצלול באופן סדיר מומלץ לערוך סקר שוק קצר לבדיקת השוואת מחירים.

קנייה או השכרה

אתם צריכים לקחת בחשבון כי קניית ציוד צלילה היא הוצאה לא מבוטלת, מה גם שלאחר שהשקעתם את מיטב כספכם בקניית הציוד אתם תרגישו מאין מחויבות להמשיך ולעסוק בצלילה, אחרת הקנייה הייתה מיותרת. לפני שמקבלים החלטה מהרגש כדאי לפעול מהיהגיון ולהבין מהם הצרכים שלכם כצוללים כדי להבין האם ההשקעה הייתה משתלמת אתם צריכים לקחת בחשבון את העלות מול התועלת ולכן השלב הראשון שעליכם לחשוב עליו הוא התקציב.

הדברים שאתם חייבים לקחת בחשבון הם כמובן הבטיחות וההנאה, זה נכון שקשה לעמוד בפני הפיתוי לרכוש את הציוד הכי מתקדם והכי חדיש, אבל כאשר אתם עומדים מול תקציב קשוח אין סיבה שלא תקבלו את הטוב ביותר לסטנדרטים שלכם.הקציב הינו נגזרת של ההשקעה שלכם,

איפה אפשר לקנות?

לאחר שהבנתם מה התקציב שלכם ואיפה אתם יכולים לקנות את הפריט הכי טוב ואיפה להתפשר נותר לכם לעשות סקר שוק של ציוד צלילה, ברוב המקרים מדריך הצלילה שלכם יוכל  להמליץ לכם על מקומות טובים לקנות את הציוד, בד"כ עובדים עם מקומות שיכולים להעניק הנחה משמעותית, אני לא ממליץ לקנות דרך האינטרנט, במוצרים כאלה שהבטיחות היא מעל הכל אתם חייבים לראות בעיניים את המוצר שאתם קונים, כמו כך גם ברוב המקרים תצטרכו לבצע התאמה אישית ומדידות לחלק מהציוד מה שלא ניתן לעשות דרך הרשתציוד צלילה

.

לימודי חינוך – לימודים באקדמיה

לימודי חינוך

במוסדות ללימודים גבוהים ברחבי הארץ ישנם מגוון מסלולים וחוגים וביניהם מסלול של לימודי חינוך. תכניות ללימודי חינוך כוללים לימודי הוראה ולימודים לתואר ראשון (.B.Ed) ואפשרות להמשך לימודים עבור תואר שני -.M.Ed ו- M.Teach. כל לימודי החינוך להוראה בשילוב עם תואר אקדמי כוללים לימודים עיוניים ותיאורטיים לצד התנסות מעשית.

לימודים באקדמיה – לימודים עיוניים ומעשיים

לימודים באקדמיה הם לימודים במוסד אקדמי רב-תחומי העוסק בחינוך, חברה, אמנות ותרבות.          בפני המצטרפים אל מסלול לימודים באקדמיה קיים היצע רחב של תכניות לימודים לתואר ראשון ושני וגם לימודי תעודה שונים. האקדמיה מתמקדת בסטודנטים ונותנת מענה לצורכיהם ושיתופם במוקדי קבלת החלטות. לימודים באקדמיה במסלול לתואר ראשון עם תעודת הוראה כוללים לימודים עיוניים ועבודה מעשית והשילוב הזה משדרג באופן משמעותי את איכות ההכשרה והופך את הבוגרים לאנשי מקצוע מיומנים. תכנית לימודים זו מאפשרת לסטודנטים בתחום זה לרכוש ידע עיוני ומקצועי והם יכולים בו זמנית להמשיך לעבוד. נושאי הלימוד מוסיפים ללומדים ועובדים ידע מעשי ועיוני הטובים באופן ישיר למקום העבודה שלהם ויתרמו לקידומם בארגון.

לימודי חינוך והוראה – מאז ועד היום

בעבר מי שרצה להיות מורה למד בסמינר מורים במשך שנתיים כאשר לאחר מכן קיבל תואר של מורה מוסמך ויכול היה להתחיל לעסוק במקצוע ההוראה. לאחר מספר שנים, כדי להעלות את רמת ההשכלה של המורים בישראל, הלימודים בסמינר הוארכו לשלוש שנים והתואר שקיבלו המסיימים היה מוסמך בכיר. לפני מספר שנים, כדי לשפר את מעמדו של המורה, הוחלט כי מורים ילמדו לימודים באקדמיה לתואר ראשון בשילוב עם לימודי הוראה כשבסוף הלימודים יקבלו תואר B.Ed בחינוך ותעודת הוראה. מי שהעדיף ללמוד לימודים אקדמיים באוניברסיטה, קיבל תואר BA בחינוך ואחר כך השלים את הלימודים על מנת לקבל תעודת הוראה. מורים ותיקים שהיו מורים מוסמכים, שהיו מעוניינים להשלים לימודים ולזכות בתואר אקדמי, יכולים כיום ללמוד במכללות בתנאי לימוד נוחים, במסלולים ומסגרות גמישים, לקבל הקלות ופטורים שונים בהתבסס על לימודים והכשרות קודמות. מורים שפונים אל לימודים אקדמיה למטרת השלמות הם לרוב מי שממשיכים לעבוד ובפניהם קיימת האפשרות של מסלול לימודי ערב.

לימודי חינוך – תכנים ומטרות

לימודי חינוך ותעודת הוראה ניתן ללמוד באחת האוניברסיטאות או מכללות בישראל. אנשים אשר עוסקים בתחום ההוראה מאמינים כי לימודי חינוך נובעים מתחושת שליחות מעבר להיותם מקור פרנסה והם מתאימים לאלו שרואים בחינוך הזדמנות אמיתית לחולל שינוי בחברה הישראלית ורצון להיטיב עם החברה ולעצב אותה על מנת להשיג חברה צודקת וערכית יותר. במכללות בהם מתקיימים לימודי חינוך מאמינים כי בעזרת החינוך הנכון והמתאים האדם יוכל לממש את עצמו ולחיות את חייו ברמת חיים נאותה ואיכותית יותר ובשוויון הזדמנויות. לכן יש צורך להכשיר עובדי חינוך טובים ואיכותיים. לימודי חינוך יאפשרו ללומדים למידה ערכית, רכישת ידע רב, הכשרה רחבה ומעמיקה, הטמעת ערכים והעשרת הידיעות המקצועיות בתחומי הלימוד השונים והתפתחות מתמדת. לימודי חינוך מקנים לסטודנטים בסיס מקצועי הנדרש על מנת לחנך, לפתח ולטפח תלמידים בגילאים שונים ומקבוצות אוכלוסיה שונות.

תושב חוזר

תושב חוזר ישראלים רבים שעזבו את הארץ לטובת עבודה בהיי-טק ובשוק ההון, מבקשים כיום לחזור לארץ בעקבות השינויים בשוק העבודה בתחומים אלו. חוק חדש בפקודת מס הכנסה אשר עשה רפורמה משמעותית עבור תושב חוזר ועולה חדש, הגיע בזמן המתאים עבור ההמונים שביקשו לחזור או לעלות ארצה, והרפורמה היטיבה עימם. תושב חוזר ותיק הוא מושג חדש הנוצר בעקבות הרפורמה במס והחזרה לארץ הופכת להרבה יותר אטרקטיבית מבעבר. כדי ליהנות מההטבות המגיעות עבור תושב חוזר או עולה חדש, יש להכיר היטב את תקנות חוקי המס ולתכנן נכון את מהלכי המיסוי.


תושב חוזר פטור ממיסים

תוקף ההקלות במס עבור תושב חוזר הוא למשך חמש שנים מיום השיבה לארץ, למי שנחשב בתור תושב חוזר ותיק ישנן הקלות מיוחדות שמאריכות את התקופה עד לעשר שנים. הפטור ממיסים חל, בין היתר, גם על קצבאות מחו"ל, דיבדנדים, הכנסות מריבית על פיקדונות, תמלוגים ודמי שכירות, כאשר מקורות הכנסה אלו נובעים מנכסים שהיו ברשותו של תושב חוזר בעת שהייתו הממושכת בחו"ל לפני חזרתו לארץ. כמו כן יש פטור במס עבור תושב חוזר על רווחים מעסקים שנשארו מאחור וממשיכים להרוויח בחו"ל, וזאת לתקופה של ארבע שנים מיום החזרה, וכן ישנה אפשרות של הארכת התקופה עד לעשר שנים. במשך חמש שנים לא יחויבו במס הכנסות משכר דירה המושכרת בחו"ל. לאחר תום התקופה משתנה הסטטוס של תושב חוזר בחזרה לאזרח ישראלי ותיק.

כיצד להגדיר תושב חוזר
לפני שמגדירים מיהו תושב חוזר, יש להבין כי יש הגדרות שונות של תושב חוזר עבור המוסדות השונים בארץ. במשרד הקליטה למשל, ההגדרה של תושב חוזר היא שונה מהגדרתו ברשויות המס והמכס. השוני מבלבל ולא תמיד אפשר לקבל תשובה חד משמעית רק על ידי פניה לרשויות, שכן בכל אחת מהן קיימת הגדרה אחרת שאינה קשורה לרשות השנייה. כדי להוכיח את עניין התושבות בודקים היכן מתרכזים חייו של אדם, וזה כולל את הקשרים החברתיים, הכלכליים והמשפחתיים של תושב, בשביל זה נבדק מקום מגוריו הקבוע, היכן מתגוררת משפחתו, מקום עיסוקו ופרנסתו והיכן הוא פועל בארגונים השונים. תושב חוזר יוגדר רק מי שהיה תושב הארץ אך הפסיק את תושבות הקבע למשך תקופה של שלוש או יותר שנים. כדי להיחשב תושב הארץ, יש להימצא בה למשך 183 ימים לפחות בשנה אחת או 425 ימים מצטברים במהלך שלוש שנים.

תושב חוזר ותיק
מי שמוגדר תושב חוזר ותיק על פי הרפורמה החדשה, זכאי להטבות מס גבוהות יותר במס הכנסה מאשר תושב חוזר רגיל. ההגדרה של תושב חוזר ותיק היא מגורים של עשר שנים לפחות בחו"ל. דוגמא להטבות להן זוכה תושב חוזר ותיק היא פטור ממס על הכנסות עסק הממשיך לפעול בחו"ל למשך עשר שנים, וזאת בנוסף לפטור על הכנסות פאסיביות כמצוין למעלה.

צחצוח שיניים, למה משגעים אותנו כל כך בעניין זה???

 

אחד הדברים הבסיסים בחינוך ילדים החל מרגע בקיעת שיניים הוא צחצוח שיניים. אז אחרי ארוחת הערב, סידרנו את הכלים, הילדים אחרי מקלחת מה שנשאר זה לצחצח שיניים וללכת לישון ואז מגיעה המחאה "אני לא רוצה לצחצח שיניים" הנה כמה עצות מרופא שיניים בירושלים.

אז קודם כל – מדוע חשוב לשמור על השיניים?

מעבר לפן הבריאותי של שמירה על שיניים והצורך ללעוס אוכל בצורה תקינה, השיניים מסייעות בהגייה נכונה של מילים והברות, כמו כן שיני חלב בריאות שומרות על מקומן ומגנות על השיניים הקבועות שיצמחו בשלב מאוחר יותר. צחצוח שיניים דרך חיים לכן חשוב ללמד את ילדינו לצחצח שיניים בוקר וערב ולהרגילם לכך מהרגע שבו מתחילה בקיעת שיניים.

הורים רבים מתוסכלים מכך שאינם מצליחים לגרום לילדם לצחצח שיניים למרות שהם טוענים שכבר ניסו הכל: לצחצח שיניים יחד עם הילד, להשתמש בכוח, סיפורי אימה על קריוס ובקטוס או תנינים שמתחבאים מאחורי השיניים.

רופא שיניים בתל אביב ממליץ להסביר לילדים שצחצוח שיניים אינו עונש ולכן אין טעם להפחיד את הילדים, כמובן שאם הילד רואה בכך אקט של עונש לא תצילחו לשכנע אותו לצחצח את שיניו. חשוב לדעת שילדים לרב בעלי עולם דמיוני מפותח מאוד, לכן כדאי אולי לנסות ולהפוך את העולם האמיתי לנעים יותר עבורו. אחת הדרכים שניתן לעשות זאת היא להשתמש בדמויות אהובות או גיבורים מצויירים שילדכם אוהבים, לכן תנו לילדכם לבחור את מברשת השיניים שלו או את המשחה. למשל משחת שיניים סופרמן (לילדים גיבורים) או משחת שיניים ברבי (לנסיכה שלכם) יכולים לעשות את ההבדל ולהפוך את מלחמת צחצוח השיניים לחוויה נעימה וכיפית. המשחה מותאמת במיוחד לילדים מבחינה בטיחותית ובריאותית, מכילה פלואוריד במידה מותאמת לילדים, הפלואוריד שומר על הרכב המינרלים בזגוגית השן והופך אותה לעמידה יותר חיידקים.טעמה של משחת השיניים מותאמת לחיך הילדים, מתוקה  אך ללא סוכר ואינה מסוכנת לבליעה בקרב ילדים ופעוטות.

לפעמים הסירוב לצחצח שיניים אינו טמון כלל במברשת או המשחה. צחצו שיניים בשעות קבועות בוקר וערב, כך קל ופשוט להקנות הרגלים. במקרה בו הילד אינו מוכן לצחצח שיניים או לוקח את הזמן בבוקר יכול להיות שהבעיה נעוצה בדבר אחר, אולי חוסר שעות שינה ועייפות? אולי הוא לא רוצה ללכת לגן ? בררו עימו או עם הגננת האם משהו מפריע לילד . במקרים אחרים בהם הסירוב הוא בלילה נסו לבדוק עם ילדכם מדוע הוא מתנגד לצחצח שיניים, אולי הוא לא רוצה ללכת לישון בגלל חלומות רעים?

זכרו כי צחצוח שיניים יכול להיות להיות חוויה מהנה של הילד לבד או יחד עם הוריו, אל תוותרו ואל תזניחו, בקרו עם ילדכם במרפאת שיניים והקפידו על הגיינת הפה.

התפתחות ילדים: יחס האם לצעצוע חדש ישפיע על יחס הילד כלפי הצעצוע גם

ויסות והבעת רגשות בקרב תינוקות מושפעים רבות מהוריהם. תינוקות לומדים כיצד להגיב באירועים ואינטראקציות שונות בין אנשים באמצעות התבוננות בתגובות הוריהם.  חוקרים ביצעו מחקר אשר בחן תגובות של אמהות לצעצועים חדשים של ילדם וכיצד התגובות שלהן השפיעו על הילד.

הניסוי בוצע על תינוקות בני שנה והתחלק לשתי קבוצות מחקר: קבוצה אחת של אמהות אשר התבקשו להביע יחס חיובי לצעצוע כמו התלהבות ושמחה. קבוצה שניה של אמהות התבקשו להביע יחס שלילי כמו גועל וסלידה לצעצוע. בשלב הבא אפשרו לתינוקות לשחק באופן חופשי עם הצעצועים שחלקם היו אותם צעצועים שאמהותיהם הגיבו כלפיהם. בהתאם לתגובות האמהות הביעו התינוקות התלהבות או סלידה לאותם צעצועים. לעומת זאת, הצעצועים האחרים שלא נכללו במחקר  זכו ליחס שלא הושפע מהתנהגות האמהות.

גם ללא ידיעתנו, אנו ההורים, מעבירים לתינוקות שלנו מסרים, אם זה על ידי שפת גוף, או פרצוף או קול. בלי שנתכוון לכך אנו משפיעים בהתנהגותנו על היחס שלהם לאנשים, לאירועים למשחקים ולמצבים שונים בחיים.

באדיבות אתר צעד ראשון להצלחה
שמציג שאלון התפתחות תינוקות בתחומים רבים כגון

התפתחות הילד, מוטוריקה גסהמוטוריקה עדינהיכולת שפתית, יכולת רגשית , יכולת חברתית

מאמר על תוספי מזון

מאמרים על תוספי מזון יכולים להיות מרגשים, זו המסקנה שהגעתי עליה בעקבות קריאת המאמר הזה על תוספי מזון. זה אל בהכרח מפני שהיה כתוב שם במפורש משהו מרגש, אלא בעיקר בגלל האסוציאציות שהמאמר מעורר וההקשרים הסמויים שלו. בגדול המאמר טוען דבר כזה, תינוקות וזקנים, אחד הם, שניהם זקוקים לצריכת תוספי מזון – האחד צריך אותם בשביל לזרז את התפתחותו, והשני בשביל לעקב את קמילתו. וזה מזכיר לי משהו שחשבתי עליו לא מזמן, שלכאורה שתי הקצוות האלה – הינקות והזיקנה, הם בעצם הרבה יותר קרובים זה לזה ממה שנראה. באיזשהו אופן שתי האוכלוסיות זקוקות לדברים דומים, תמיכה, עזרה, אהבה וכבוד. שתיהם תלויים בנו הרבה פעמים באופן מוחלט, והציניקנים יוספיפו ששתיהם זקוקים לחיתולים. יש כאן הרבה יותר מסתם מאמר על תוספי מזון, אלא משל פילוסופי, על תזה ואנטי תזה, וכיצד הדברים הכי מנוגדים בסופו של דבר נובעים מאותו שורש .

מאמרים על חשפניות

חשפניות הן  לא משהו שרובנו היינו מצפים למצוא עליו אינפורמציה מיוחדת בצורה טקסטואלית. לכל היותר היינו מצפים לכמה תמונות נועזות או סרטונים מיוחדים. עם זאת, המציאות הוירטואלית בעולם החשפניות יכולה להראות מעט אחרת. נראה כי תחום החשפנות מתחיל לצבור תאוצה בישראל ויותר ויותר מועדונים וסוכנויות חשפניות מתחילות להראות נוכחות בשטח כמו גם באינטרנט. ומסתבר שנורא חשוב להם לשמור על הלגיטימיות והמהוגנות של התחום. כתוצאה מכך אנו נחשפים לאתרי חשפניות מושקעים עם תוכן, וניסיון למיתוג עצמי כסוג של אמנות אירוטית, ולא כמשהו שמתקשר באופן אוטומטי לעולם הליווי, הסקס, והביבים של אזור הבורסה. אז יש לא מעט אתרים כאלה היום, אתם מוזמנים להיכנס אליהם, ולהסכים או לא , עם המסר שלהן  שמתבטא בסיסמא – חשפנות היא לא מילה גסה!

יעוץ זוגי

יעוץ זוגי, אולי אתם לא מאמינים בו, אולי אתם לא חושבים שהוא יכול באמת לעזור לכם אבל יש לא מעט טעמים להתחיל בתהליך יעוץ זוגי. בפועל תהליך יעוץ זוגי מתחיל מהבנת המצב אליו נקלעו בני הזוג וממשיך אל עבר אותה נקודה בה כל אחד מהצדדים מגדיר את הקוים האדומים שלו. בין לבין יש עוד המון תהליכים שצריך לעבור על מנת להפוך כל יעוץ זוגי למשהו מוצלח ופרודקטיבי. אבל הבסיס מתחיל בהבנה הזאת שיש צורך בשינוי, בלעדיה התהליך לא שווה כלום.

חוקר פרטי – אולי גם את צריכה אחד?

האהבה והיחסים בין בני זוג בנויים בראש ובראשונה על אמון. ללא אמון קשה מאוד להתקדם ולבנות מערכת יחסים כנה ואמיתית שתמשך לשנים ארוכות. אבל דווקא אחרי שמצליחים לבנות את מערכת היחסים המושלמת לכאורה מופיעים בה במקרים רבים (אך חשוב לציין שלא תמיד…) הבקיעים הראשונים. כל חוקר פרטי משופשף יאמר לכם שקו דק ביותר מפריד בין אמון מוגזם לנאיביות ושתמיד מומלץ להיות עם יד על הדופק. אף אחד לא מצפה מכן להיות "חוקר פרטי" ולהתחיל במעקבים בכל פעם שבן הזוג אומר לכם שהוא קופץ לשתות משהו עם חברים אבל אם החשד מקנן בליבכן יש כמה וכמה דברים שאתן יכולות לעשות לפני שאתן מטלפנות למשרד חקירות.

ריח בושם זר או עקבות שפתון
לא ממש צריך להיות חוקר פרטי על מנת להבין שאם בעלך חוזר עם ריח של שאנל 5 מבילוי או עם עקבות איפור על דש הבגד אחרי יציאה אז הוא פוזל קצת לצדדים. אם הוא מספיק טיפש על מנת לעשות את הטעוית האלו כנראה שתחקיר קצר יגרום לו להודות.

בדקי את חשבונות כרטיסי האשראי
כרטיסי האשראי הם דרך מצויינת לעקוב אחרי בני אדם מבלי לצאת מהבית. היום, כל המידע גלוי וחשוף לעינייך דרך אתר האינטרנט של הבנק או של חברת האשראי. אם את רואה חיוב של מסעדת גורמה זה בהחלט יכול להדליק לך נורה אדומה, את יכולה לחקור אותו ולראות איך הוא יגיב ואפילו להתקשר לחוקר פרטי ש"ילביש" עליו מעקב. אם את רואה חיוב על השכרת רכב בחו"ל כאשר בעלך ה"נאמן" אמור להיות במילואים הוראת תשלום על צימר מזדמן בשעות היום, את כבר יכולה להתחיל לחפש עורך דין טוב…

שימי לב לשינוי קיצוני בהתנהגות
שינוי ההתנהגות יכול להיות לטוב או לרע. לא תמיד גברים שבוגדים מפסיקים להתיחס יפה לנשים שלהן. לעיתים החרטה ורגשות המצפון עושים את שלהם וגברים שמעולם לא קנו מתנות לאישה מתחילים להיות מפנקים במיוחד. זה נחמד שזר פרחים מבעלך נוחת לך על השולחן במשרד פעם בשבוע אחרי שעשרים שנה הוא לא קנה לך כלום, אבל אם זה קורה מאוד יכול להיות שאת צריכה חוקר פרטי שיסביר לך למה בעלך נהיה פתאום מלאך…

מאמר על הפקת מסיבת רווקים

חבר  טוב שלי עומד להתחתן בקרוב, וכדרך עולם רצינו  לארגן לו מסיבת רווקים, עם כל הגימיקים והפתעות הנלוות. חיפשתי כמה מקורות איכותיים ברשת לצורך הפקת מסיבת רווקים, כמה טיפים שימושיים כאלה שיעזרו להפיק בשבילו איזה ערב  בלתי נשכח. אז אחרי נבירות בלתי פוסקות ברשת מצאתי מאמר מצוין שנותן כמה טיפים מאוד שימושיים להפקת מסיבת רווקים . 400 מילים בערך שמרכיבות את המאמר מתמצתות את כל מה שאתם צריכים לדעת על הרעיון של הפקת מסיבת רווקים, החל מהמועד הנכון לתכנון המסיבה, דרך האופן בו יש להצטייד במזון ומשקעות, וכמובן גולת הכותרת, איך להזמין את החשפנית האולטיטיבית למסיבה. כמו כן ממליץ המאמר להזמין שירותי לימוזינות למסיבה לשינוע החתן וחבריו, שכנראה יהיו שתויים כמעה באותו ומומלץ שהם לא ינהגו. מומלץ בחום לכל מי שמתכנן בקרוב מסיבת רווקים.

מאמר על השכרת רכב מתוך אינדקס אתרים חדש

חישפתי סוכנות השכרת רכב איכותית, ולא ממש התחשק לי לפנות אל המשרדים הגדולים והידועים. התחשק לי השכרת רכב מאיזה סוכנות משפחתי ואינטימית יותר, כזו שתשים עליי. מצאתי אחלה מאמר בתוך אינדקס אתרים חדש, שבזמן האחרון אני נתקל בו יותר ויותר בתוצאות של מנועי החיפוש. מישהו עושה שם עבודה טובה, הצליח להקים אינדקס אתרים איכותי ושימושי. למרות העיצוב המינימילסטי שלו, ואולי דווקא בגלל זה, נורא נוח להוסיף לשם אתרים חדשים, וגם למצוא לא מעט אתרים שימושיים, וכמובן את מה שהכי מעניין אותנו, מאמרים איכותיים. בכל אופן אם אתם מעוניינים להשכיר רכבים ממליץ לכם על המאמר הבא על השכרת רכב מתוך האינדקס,הוא  יעזור לכם להגיע לכמה תובנות חדשות על התחום.

בריכות נוי או בריכות שחייה?

כולנו מייחלים ליום בו יהיה לנו בית פרטי עם שטח אדמה ובריכה. אלו מאיתנו שכבר הגימו את החלום, ולא מוכנים לוותר על רחיצה בחצר הבית, התקינו כבר לרוב בחצרותיהם בריכות שחייה רגילות. בריכות נוי נתפסו עכשיו כתחום השייך למגזר הציבורי ולעיריות ראוותניות ולא התאימו לשחייה וטבילה. ואילו עכשיו התחיל לו טרנד חדש של בריכות נוי למטרות שכשוך בחצר הבית. מעבר לעובדה שהן מרהיבות ביופין ויוצרות מציאות אקולוגית חדשה בפתח ביתינו, יש להן עוד כמה יתרונות ברורים על בריכות שחייה סטנדרטיות. בריכות נוי הן הרבה יותר ידידותיות לנו, שכן ניתן לטהר אותן ללא כלור. הכיצד? פשוט מאוד בריכות נוי המותאמות לשכשוך יכילו לבריכה נוספת שתשמש כמעין אגן ניקוז- המים הזורמים דרכו בפכפוך טבעי עוברות טיהור טואלי בעזרת סלעים מיוחדים וצמחי מים בעלי תכונות מחטאות. החכמים מביננו ישאלו מה אפשר לעשות בחורף? שהרי בין אם זו בריכת נוי או רחצה המים הם אותם המים הקרים. האם ניתן להנות מבריכות אלו אז רק כמה חודשים בשנה ? התשובה היא חד משמעית, לא. על ידי שירות של חימום בריכות ניתן להנות משכשוך ורחצה בכל עונות השנה.