מכונות הכביסה של חברת סמסונג

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא מכונות כביסה של סמסונג עם טכנולוגיית ECO BUBBLE אשר מאפשרת לסבון להיספג במהירות בבגדים ומפרקת את הלכלוך שנמצא עליו תוך הקפדה על שמירת איכות הבגד.

כמו כן מכונות הכביסה של סמסונג מאופיינות בטכנולוגיות ייחודיות נגד הצפה, אפשרות לנקות את הבגדים באופן מסודר ונוח, מערכות למניעת הצטברות אבנית, מגוון תוכניות שמאפשרות הפעלת כביסות מסוגים שונים לאורך כל היום (במכונות החדישות אפשר למצוא למעלה מ-15 תכניות שונות שמתאימות על פי סוג הבד וסוג הצבע) וכן מערכות שמונעות מהמכונה לעשות רעש מיותר.

למכונות של סמסונג יש יכולת קיבולת שונה החל מ-6 ק"ג אשר יכול להתאים לרווקים עד 9 ק"ג שמתאים למשפחה עם ילדים. כמו כן המכונות באות עם דלתות בפתח קדמי או בפתח עליון, על פי בחירה. אחד השילובים המעניינים שעשתה חברת סמסונג בשנים האחרונות, הוא בין מכשירי הכביסה למכשירי הסלולר שלה. ניתן לקרוא באפליקציה של מכונת הכביסה, כיצד לפתור בעיות שונות שצצות וכיצד לתפעל את המכונה. כל זה בלי שצריך להזמין טכנאי או להתקשר לשירות הלקוחות.

מי שמסתכל על מכונות כביסה של סמסונג נהנה מעיצוב מרשים, צג LCD, ומערכת כפתורים אלקטרונית. המכונה איננה תופסת שטח גדול ויכולה להשתלב היטב בכל בית.  לא לחינם מכונות כביסה של סמסונג הפכו פופולאריות עם השנים ונמצאות כיום באלפי בתים בישראל. הן פשוט מכונות איכותיות ויעילות שעושות את העבודה בצורה נהדרת.

איך בוחרים תנור אפייה חדש לבית ?

תנור אפייה

לא תמצאו היום בית באיזה שהוא מקום בעולם, בו לא עומד במטבח במקום מכובד למדי תנור אפייה ממנו יוצאים תבשילי המשפחה, סביבם כולם מתאחדים, נהנים ומתחברים דרך האוכל, דרך תנור האפייה.

השם "תנור אפייה" ניתן לומר, מתייחס למכשיר שמבצע רק פעולת אפייה וזה מה שהיה בעצם בתנורים הראשונים. הם לא היו מחוברים ומשולבים עם כיריים או גז וניתן היה לבצע בהם רק פעולת אפייה של לחם, עוגות, מאפים ועוד. במשך הזמן התנור השתכלל ובמקום שבכל מטבח יהיו כיריים לחוד ותנור אפייה לחוד, הגה מישהו את הרעיון המופלא לחבר בין שניהם, מה שהפך את תנור האפייה ואת הכיריים ליחידה אחת, הרבה יותר נוח לבישול ולאפייה במטבח ובטח חוסך במקום.

היום משמש תנור האפייה לא רק לאפייה אלא בכלל למגוון עצום של תבשילים, פשטידות, גריל, מאפים מיוחדים. אין כמעט דבר במטבח שלא נכנס לתנור האפייה. הוא הפך להיות מכשיר אינטגרלי שלא ניתן להסתדר בלעדיו בשום מטבח. מכיוון שהוא הפך למוצר חובה בכל מטבח. יש היום אין סוף אפשרויות לרכישת תנור אפייה ביתי, וכמובן שהבחירה בתנור אפייה, חייבת להיעשות מתוך התאמה מוחלטת לצרכי הבישול והאפייה של המשפחה. ישנם היום תנורים בגודל של 90 ס"מ חד תאיים, או דו-תאיים בגודל של 120 ס"מ וכל משפחה צריכה לבחור את המוצר האופטימלי כאמור, בהתאם לצרכים שלה.

תנור אפייה

* המידע הנ"ל בחסות "אריסטו-שופ" חנות מוצרי החשמל בחיפה www.aristos.co.il

מקררים – ההמצאה ששינתה את העולם

מקררים הם אחד ממוצרי הצריכה החשובים ביותר בעולם. מקררים הם מכשירים שנועדו לאחסן מזון ולשמור אותו טרי למשך תקופה ארוכה כדי שלא יתקלקלו בחום. מקררים נועדו גם להקפאת מוצרי מזון שונים כדי לשמר אותם לאורך זמן רב על מנת לעשות בהם שימוש בזמן מאוחר יותר לאחר הפשרתם. מקררים הם ההמצאה החשובה ביותר למטבח מאז ומעולם. מקררים שינו את תרבות האכילה שלנו מן הקצה אל הקצה ומאז שהם הופיעו לשימוש המוני הם מצויים כמעט בכל בית בעולם המחובר לחשמל.

אמקור – יצרן המקררים הישראלי האחרון בישראל

אמקור היא יצרנית המקררים היחידה שמייצרת בארץ את המוצרים שלה. בעוד יצרניות אחרות העבירו את מפעליהם לחו"ל השאירה אמקור את מפעל המקררים שלה כאן בעפולה ונותרה היחידה שמייצרת כחול לבן אמיתי. למעשה זהו המכשיר היחידי בתחום מכשירי החשמל הביתיים המיוצר נכון להיום בישראל.

מקררים של אמקור מיוצרים בארץ בשני גדלים 500 ליטר ו 550 ליטר. את היצור המקומי מפנים בעלי המפעל לתצרוכת המקומית וגם לקהילות יהודיות באמריקה. מקררים של אמקור ידועים בעיצובם הנקי והחלק והם מגיעים בגדלים בינוניים. דגמים אלה מאד קלאסיים עם דלת פריזר עליונה בלבד. גם הצגים הדיגיטלים אינם נחלת מקררי אמקור שמאמינים כי מקררים צריכים להיות חזקים, עמידים ואמינים, עם שירות טוב ויעיל. מקררים מסוג זה מגיעים במראה שנהב או לבן ושלושה גווני מתכת שונים. למקררים אלה אין ידית אלא שכל צד הדלת משמש כידית אחת ארוכה. התכולה הפנימית של מקררים אלה גדולה במיוחד בדלת ויש מגשים נשלפים להוצאת מזון מן המקרר.

מקררי אמקור ידועים בהתאמה שלהם למזג האוויר הישראלי החם והלח בקיץ ומנוע המקרר מתוכנן לעמוד בעומסים אלה ללא כל בעייה.

בחירת מקררים

כשבאים לבחור במקרר יש לבדוק כמה וכמה פרמטרים חשובים:

גודל המקרר – גודל המקרר נקבע לפי מספר הנפשות בבית וכמות המזון שאתם רוצים לאפסן בו. גודל המקרר נקבע לפי נפח המקרר ולא לפי הגודל החיצוני שלו.

סוג המקרר

מקררים רבים כיום מגיעים בצורות שונות עם פריזר עליון או תחתון, דלת בצד דלת וכדומה. נוחות השימוש תקבע עבורכם את סוג המקרר.

צריכת החשמל של המקרר

לכל מקרר צריכת חשמל שונה ויש לוודא את תצרוכת החשמל לפני ההחלטה.

תוספות שונות

למקררים שונים תוספות שונות כמו קיוסק עם ברז מים וברז קרח, עושה קרח אוטומטי, דלת נוספת לפתיחה על גבי הדלת הקיימת, הפשרה אוטומטית וכיוצא באלה.

כדי ללמוד על מקררים שונים,מחירים, גדלים וכדומה מומלץ לברר ולהשוות מחירים באתרי האינטרנט השונים המרכזים עבורכם מידע חשוב זה. ביקור בחנות אינטרנטית מובילה למכשירי חשמל יכול להיות מאד מועיל, אבל זכרו כי בכל חנות המלאי יהיה קטן יחסית למה שקיים בשוק באמת. לפני הקנייה מומלץ להתייעץ עם טכנאי מקררים כדי לדעת איזה סוג פחות מתקלקל.

קניית מזגן בתקופת הקיץ

אז הקיץ מגיע ומתחיל כבר לתת אותותיו וזה בדיוק הזמן שמתעורר אצל חלקינו הצורך לקנות מזגן. אז תחום המזגנים הולך ומתקדם ויש לא מעט אפשרויות בשוק מוצרי החשמל, וזה בהחלט לא מופרך שנעמוד נבוכים אל מול היצע מגוון של מזגנים, חברות סוגים וקטגוריות,ונתקשה מעט בבחירת מזגן חלומותינו. אז מה עושים לפני שמתחילים עם העניין? כמובן, מחפשים מאמרים ואינפורמציה רלוונטית ברשת שתהפוך את תהליך קבלת ההחלטות בשבילינו להרבה יותר פשוט.

בכל אופן כדרכנו בקודש מצאנו לכם מאמר מצוין על קניית מזגנים , קצר אך תמציתי, שמבאר את ההבדלים בין מזגנים עיליים למזגנים מיני מרכזיים, עוזר לנו לאפיין את הצרכים שלו על פי אופי החלל שאנו מעוניינים למזג, ויכול להוות נקודת פתיחה מצוינת לפני רכישה בתחום.