מאמרים על חנות וירטואלית ומסחר אלקטרוני

לכל מי שיש בבעלותו עסק ותמיד פינטז על בניית אתר באינטרנט, יש לנו בשורה טובה- תוכל תמיד לפתוח חנות וירטואלית ולשלב בין שתי העולמות. כמובן שפתיחת חנות וירטואלית דורשת גם לא מעט משאבים ויכולות ניהול אתרים, וגם אם אנו מפנטזים על תזרים מזומנים פאסיבי שפשוט ינחת עלינו מהשמיים

להמשיך לקרוא מאמרים על חנות וירטואלית ומסחר אלקטרוני

בניית אתרים – מורה נבוכים

בהמשך לפוסט הקודם על בניית אתרים נתקלתי במאמר חדש מצוין למתחילים בתחום שמגששים את דרכם באפלה בעולם של בניית אתרים. מתאר לעצמי שאין אדם שלא חלפה במוחו איזו הברקה אינטרנטית במהלך חייו והוא הריץ במוחו פורמט לאתר שיכול לגלגל מליונים. לי אישית כל יומיים צצה הברקה כזו אבל לצערי להריץ רעיונות זה כל כך פשוט רק שליישם אותם זה כבר סיפור אחר. בכל אופן, לא מעט אנשים שרוצים להרים אתר חדש נתקעים בהרבה מאוד מכשלות שנובעות בעיקר מחוסר ידע בתחום, ובסה"כ זה לגיטימי. אם אתם כאלה, מומלץ שתקראו מאמר בנושא שנותן רשימה של דגשים שיש לשים אליהם לב לפני שאתם מתחילים במלאכת בניית אתרים. מצוין למתחילים בתחום, אם אתם כבר שועלי קרבות אינטרנטים שמכירים את העולם, לא בטוח שיחדש לכם הרבה אבל תמיד מומלץ לרענן את הזכרון.

מאמרים על בניית אתרים

בניית אתרים היא משהו שדשו בו ברשת האינטרנט הלוך ושוב. נראה כי בניית אתרים היא אחד התחומים שיש הכי הרבה מה להרחיב אודותיו, אבל מרוב דובים לא רואים את היער, והתקשתי למצוא באינטרנט מאמרים איכותיים שבאמת מחדשים משהו לקורא הלא מקצועי. במקרה כזה, מאמר טוב יהיה לא דווקא זה שחושף מידע חדש על התחום, אלא שמצליח להבהיר גם את מה שכבר ידוע בצורה טובה יותר, שמצליח לנסח את העובדות הידועות בצורה שכל אדם מן השורה יכול להבין. מצאתי מאמר כזה בדיוק העוסק בקשר שבין בניית אתרים לקידום אתרים. אני מניח, שמי שמכיר את התחום, לא ייתהפך עליו עולמו בגלל איזו תגלית מסעירה בעקבות קריאת המאמר, יחד עם זאת הוא בהחלט לא מומלץ רק לחסרי הידע בתחום, והוא מאותם מאמרים שיודעים לארגן לנו טוב יותר בראש את מה שאנו כבר יודעים על בניית אתרים. אם אתם לא מבינים כל כך בתחום וכן מתכוונים להתחיל תהליך של בניית אתרים בקרוב, זהו מאמר חובה שיעזור לכם לארגן את בניית האתר בצורה הטובה ביותר, כזו שגם תנחיל תוצאות עתידיות במנועי החיפוש.

מדריך בניית אתרים

קהילת בוני האתרים באינטרנט נצאת בחיפוש מידע  מתמיד על בניית אתרים. הדבר נכון בעיקר מפני שתחום בניית אתרים הוא תחום דינמי הנמצא בשינויים מתמידים, תמיד יהיו טכנולוגיות בניית אתרים חדשות ותמיד נרצה להיות מעודכנים בהם. מעבר לכך תחום בניית אתרים הוא תחום שמשיק ישירות לתחומים אחרים כגון קידום אתרים, שהרי מבנה האתר משפיע באופן ישיר על איכותו במונחי קידום. אם כך, קיים באופן קבוע צמא אדיר בקרב בוני אתריםלידע בתחום. הבעיה במציאת מאמרים על בניית אתרים היא שהרשת מזובלת בכמויות עצומות של מאמרים חסרי ערך שכל תכליתם היא לקדם או לפרסם אתרים בתחום, תופעה זו נפוצה בעיקר בשל התחרות העצומה שקיימת בתחום בשוק כמו גם במנועי החיפוש. בכל אופן למי שמחפש מידע מעודכן בנושא, ובעל ערך אמיתי מומלץ שיבקר בשתי הפנינות האינטרנטיות הללו – מדריך בניית אתרים של אי קי דיזיין, שמכיל לא מעט מאמרים איכותיים ושימושיים, וגם בלוג בניית אתרים שלהם שמתעדכן באופן קבוע ומכיל גם הוא מידע רב ערך בנושא.