מתנות לחתונה – רעיונות

כאשר חברים קרובים שלנו מתחתנים אנחנו שמחים מאוד. חתונה של אדם קרוב היא תמיד סיבה לשמוח ולחגוג. באופן טבעי כל חתונה שאנחנו מוזמנים אליה דורשת מאתנו להביא מתנה ייחודית ויפה לזוג המאושר. בארץ מקובל להביא צ’ק כמתנת חתונה, אולם אם אנחנו רוצים להעניק לזוג המאושר מתנה בעלת ערך אישי ומיוחד אנחנו יכולים להביא להם מתנה אחרת.

מתנות חתונה יכולות להיות מתנות כמו תכשיטים, מוצרים לבית וגם כרטיסי טיסה לנופש בחוץ לארץ. אנחנו יכולים להעניק לזוג המאושר גם שוברים לספא או תלושי מתנה לחנויות בגדים וספרים. כאשר אנחנו בוחרים את המתנה שאנחנו מעניקים לזוג שמתחתן חשוב שנבחר מתנה איכותית ומקורית.

מתנות לחינה – רעיונות

בעדות רבות בארץ נהוג לקיים ערב חינה בסמוך לזמן החתונה. החינה יכולה להיות מרגשת מאוד ואיכותית. בכל חינה יש אווירה טובה והתרגשות כללית מצד כל מי שמשתתף בה. כאשר אנחנו מוזמנים לחינה של חברים טובים שלנו או של בני משפחה מצופה מאתנו שנביא מתנה יפה ומקורית. בחינה הבאה שאנחנו מוזמנים אליה אנחנו יכולים להביא לכלה מתנה איכותית כמו תכשיט כדוגמת עגיל או שרשרת.

התכשיט שאנחנו מביאים לכלה יכול להיות מכסף או מזהב. אנחנו יכולים להעניק לזוג המאושר גם מתנה כמו לילה רומנטי בצימר או מתנה מיוחדת ומרגשת מאוד כמו ספר תנ”ך.

מתנות לחתונה – לא רק כסף…

ניתן לומר שמתנות לחתונה לא מסתכמות במתנה כמו צ’ק. כאשר אנחנו רוצים להעניק לזוג שמתחתן מתנה איכותית מאוד אנחנו לא חייבים להעניק לו כסף. כסף הוא אולי מתנה שימושית אבל הוא גם מהווה מתנה קרה מאוד וחסרת רגש. כאשר אנחנו רוצים לרגש את הזוג המאושר אנחנו יכולים להעניק להם מתנה כמו טבעת או אפילו יהלום. אנחנו יכולים להעניק לזוג המאושר גם מתנה שתשמש אותם במהלך החיים המשותפים שלהם כמו מיקסר למטבח או מחשב. אנחנו יכולים לקנות  לזוג המאושר גם קולט אדים או סט סירים איכותי מנירוסטה.

מתנות לחתונה הן דבר חשוב וככל שנשקיע יותר מחשבה בבחירה של המתנה שאנחנו מעניקים לכל זוג שמתחתן כך המתנה שלנו תהיה מוצלחת יותר ומרגשת ותקלע למטרה. את המתנה לחתונה כדאי לנו לבחור לפי ההיכרות שלנו עם הזוג ולפי הצרכים שלו. כך למשל אם אנחנו יודעים שהזוג אוהב מאוד לבשל אנחנו יכולים לקנות לו מוצרי חשמל למטבח. אנחנו יכולים אפילו לקנות לחתונה סט מצעים או סט של מגבות.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *