מכונות הכביסה של חברת סמסונג

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא מכונות כביסה של סמסונג עם טכנולוגיית ECO BUBBLE אשר מאפשרת לסבון להיספג במהירות בבגדים ומפרקת את הלכלוך שנמצא עליו תוך הקפדה על שמירת איכות הבגד.

כמו כן מכונות הכביסה של סמסונג מאופיינות בטכנולוגיות ייחודיות נגד הצפה, אפשרות לנקות את הבגדים באופן מסודר ונוח, מערכות למניעת הצטברות אבנית, מגוון תוכניות שמאפשרות הפעלת כביסות מסוגים שונים לאורך כל היום (במכונות החדישות אפשר למצוא למעלה מ-15 תכניות שונות שמתאימות על פי סוג הבד וסוג הצבע) וכן מערכות שמונעות מהמכונה לעשות רעש מיותר.

למכונות של סמסונג יש יכולת קיבולת שונה החל מ-6 ק”ג אשר יכול להתאים לרווקים עד 9 ק”ג שמתאים למשפחה עם ילדים. כמו כן המכונות באות עם דלתות בפתח קדמי או בפתח עליון, על פי בחירה. אחד השילובים המעניינים שעשתה חברת סמסונג בשנים האחרונות, הוא בין מכשירי הכביסה למכשירי הסלולר שלה. ניתן לקרוא באפליקציה של מכונת הכביסה, כיצד לפתור בעיות שונות שצצות וכיצד לתפעל את המכונה. כל זה בלי שצריך להזמין טכנאי או להתקשר לשירות הלקוחות.

מי שמסתכל על מכונות כביסה של סמסונג נהנה מעיצוב מרשים, צג LCD, ומערכת כפתורים אלקטרונית. המכונה איננה תופסת שטח גדול ויכולה להשתלב היטב בכל בית.  לא לחינם מכונות כביסה של סמסונג הפכו פופולאריות עם השנים ונמצאות כיום באלפי בתים בישראל. הן פשוט מכונות איכותיות ויעילות שעושות את העבודה בצורה נהדרת.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *