רשלנות מקצועית של עורך דין

רשלנות מקצועית של עורך דין

אי שביעות רצון מעבודתו של עורך דין אינה אומרת בהכרח שהוא ביצע עבודה רשלנית שמצריכה תביעה שלו. בכל אופן, ישנם גם לא מעט מקרים בהם עורכי הדין לא עומדים בתנאי הסכם שנחתמו עם הלקוחות שלהם, דבר המביא עילה לתביעה. רק תשימו לב שאתם עושים כל דבר הנוגע להליכים המשפטיים בצורה חכמה, כך שבסופו של דבר יתאפשר לכם למצות את הזכויות שלכם באופן אופטימלי.

מתי עורך דין יכול לבצע רשלנות מקצועית?

אפשר לומר שהמקרים הנפוצים ביותר הינם פשוט אי עמידה בהסכמים שנחתמו בין הלקוחות לעורכי הדין. לפני כל תחילת עבודה עם עורך דין בדרך כלל חותמים על הסכם שבו מפורטים תנאי העבודה בין שני הגורמים, וזאת תוך כדי עמידה על הפרטים השונים שקשורים לאופן שבו הלקוח ייוצג בבית המשפט וראיותיו יוצגו לפני השופט.

רק חשוב מאוד לשים לב שעורך הדין מבחינתו מחויב מבחינה משפטית לעמוד ביושר ולומר אך ורק אמת בכל מילה שיוצאת מפיו. כך שאם עורך הדין מזהה כי אתם מנסים לבקש ממנו שיאמר דברי שקר, חשוב להבין שאין הוא מחויב בהצגת הפרטים הללו בפני השופט, ויתרה מכך מדובר בעבירה, שכן אסור לשקר בבית המשפט כאמור.

פונים לעורך דין מתאים

בכדי לטפל במקרים של רשלנות מקצועית של עורך דין שלא עבד לפי שביעות רצונכם או פשוט לא עמד בהסכם שנחתם ביניכם, אתם תצטרכו ליצור קשר עם עורך דין אחר שמתמחה בתחום של תביעות עורכי דין. הוא כבר יוכל לסייע לכם במיצוי הזכויות שלכם, כך שכל טענותיכם ייוצגו בקפידה ואתם באמת תוכלו ליהנות מייצוג הולם.

אל תשכחו לדאוג לשכור עורך דין שיהיה מספיק מנוסה בתחום, שכן לעתים השכרת שירותים של עורך דין לא מנוסה עלולה לבוא לרעתכם ולהביא לכדי מצב שבו אתם פשוט לא מרוצים ממה שאתם מקבלים. כך שכפי שאתם לא אהבתם את השירות שקיבלתם ודאי מעורך הדין שאתם רוצים לתבוע, באותה מידה ניתן לומר שעליכם להישאר עם עיניים פקוחות ולדאוג לכך שאתם דואגים לשכור את שירותיו של עורך דין שבאמת יוכל לענות על הציפיות שלכם כמובן.

לא צריך להרחיק יותר מידי כאשר אתם מחפשים עורך דין מהסוג הזה, כיום אפשר למצוא עורכי דין לפי התמחויות שונות בקלות באינטרנט. יתרה מכך, אם תרצו אתם גם יכולים להתייעץ עם מכרים שלכם שיש להם ניסיון בהתעסקות עם גורמים משפטיים, שכן אולי הם יכירו עורך דין שיוכלו להמליץ לכם עליו. בכל אופן, אל תתפשרו על עניין עורך הדין שאתם בוחרים לשכור את שירותיו, שכן כפי שאתם מבינים יש לעניין הזה משמעות גדולה מאוד ביכולת שלו להציג את הטענות שלכם באופן ראוי. שיהיה לכם בהצלחה במציאת עורך הדין שלכם.

לקריאה נוספת: /רשלנות-מקצועית/http://www.elihalm.com

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *