ביטוח חיים וביטוח בריאות – שני ביטוחים נחוצים באמת!

ביטוח בריאות

‘שוק’ וקטגוריית הביטוחים מכילים בתוכם אינספור ביטוחים, כאשר ביניהם ניתן למצוא את הבאים: ביטוח מכונית, ביטוח דירה, ביטוח תכולת דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח נסיעות לחו”ל ועוד.

אין ספק, כי כל אותם ביטוחים אמורים הינם חשובים ונחוצים ביותר – לעומת זאת, לעומת הביטוחים אשר ידועים בשם ביטוח חיים, ביטוח בריאות וכל פוליסות הביטוח אשר ‘ביניהם’, כל אותן פוליסות ביטוח מאופיינות בחשיבות מינורית ביותר – ואיך לא. כאשר אומרים ביטוח חיים או ביטוח בריאות, הכוונה הינה לביטוחים אשר ‘נוגעים’ באופן ישיר וקריטי ביותר מבחינת כל מה שנוגע לאלמנטים של בריאות וחיים כמו פציעה, פגיעה גופנית, מחלות כאלה או אחרות ועוד, אלמנטים של חיים אשר ביכולתם להכריע חיים ברמה כזו או אחרת, או אם בכלל. בנוסף, מיותר לציין כי טיפולים בפציעה, פגיעה גופנית, מחלות ועוד, כרוכים בהוצאות רפואיות גדולות ביותר, הוצאות רפואיות אשר ללא הימצאם של ביטוח חיים ו/או ביטוח בריאות, לאדם הממוצע אין כל סיכוי לעמוד בהן. לכן, לא בכדי אומרים כי שני הביטוחים האחרונים הינם ביטוחים נחוצים באמת!

 ביטוח חיים אכן מספק תעודת ביטוח לחיים…

 ביטוח חיים נועד בעיקר (ואך ורק) למען המטרות הבאות: אספקת מקור הכנסה בעבור מבוטחים אשר הגיעו לגיל הפרישה, ומתן הגנה כלכלית בעבור אנשים אשר נפגעו גופנית ונפשית כתוצאה ממחלה קשה, תאונה כלשהי אשר גרמה לנכות כלשהי ובעבור אנשים אשר נפטרו טרם עת. במילים אחרות, ביטוח חיים הינו ביטוח חשוב, מהותי ונחוץ ביותר בעיקר מן הסיבה שהוא ‘מבטיח’ יציבות כלכלית והמשך של חיים נורמטיביים וחיוניים. חשוב להדגיש, כי היום, אין כמעט ולו אדם אחד אשר לא רוכש לעצמו פוליסת ביטוח מן הסוג המדובר מאת חברת ביטוח כלשהי.

 ביטוח בריאות ‘מכסה’ כל טיפול והוצאה רפואיים

 ובכן, כעת נספר כל מה שצריך לדעת על סוג הביטוח אשר ידוע בשם ביטוח בריאות. באופן בלתי נמנע, כאשר אומרים ביטוח בריאות הכוונה הינה לפוליסה אשר ‘מבטיחה’ זכאות לכל טיפול והוצאות רפואיות אשר לא כלולים בסלים רפואיים רגילים ובסיסיים. במילים אחרות, במקרה של תאונה, פריצה של מחלה כלשהי ועוד אשר הטיפול הרפואי וההוצאות הכספיות אשר כרוכות בו הינן גדולות ביותר, ביטוח הבריאות הינו בדיוק הביטוח אשר ‘מבטיח’ ומספק את כל השירותים הרפואיים הדרושים, התרופות הנחוצות, מקור מימון ניתוחים במקרה הצורך ועוד. בפועל, ביטוח זה מתממש ובא לידי ביטוי באמצעות רישום לתכנית ביטוח ובאמצעות תשלום פרמיה חודשי קבוע.

 ‘בטח’ את עצמך עוד היום בביטוח חיים וביטוח בריאות!

 עד לפני כמה שנים, רוב האנשים היו מסתפקים בביטוח הבריאות הבסיסי של קופות החולים שלהם. יחד עם זאת, בעקבות העלייה במודעות לאפקט של משתנים כמו עלייה בתוחלת החיים, אפשרות התפרצותן של מחלות כאלה או אחרות ואפילו הסיכון החומרי אשר גלום באי הימצאו של ביטוח חיים – יותר ויותר אנשים רוכשים פוליסות ביטוח בריאות וחיים, על כל צרה וסכנה שלא יבואו!

>> לעוד כתבות, חדשות ועדכונים בנושאי בריאות חשובים, לחצו כאן.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *